SEMINÁR s MARTINOM ĎURIŠOM

26. APRÍLA v nedeľu 9:00-18:00

vstupné 60 EUR

Na prvý pohľad, sa môže zdať, že moderná veda a prastaré tradície múdrosti majú len málo spoločného. Avšak, tieto dva prúdy nemusia stáť oproti sebe. Naopak, môžu si navzájom veľmi pomôcť. Vedecký výskum a nové technológie výskumu nám ponúkajú spôsob, ako prehĺbiť porozumenie a úctu voči strarovekej múdrosti.

Základom taoistickej praxe, alebo kraniosakrálnej práce, je zámer kultivovať harmonický a vyvážený pohyb na všetkých úrovniach. Centrálnou ideou oboch systémov je to, že...

24 - 25. APRÍL 2020

PIATOK:

Registrácia je v piatok o 16:30 a prednáška začína o 17:00.

SOBOTA:

9:00-12:00: Prvé dýchanie

obed, oddych

14:30-17:30 Druhé dýchanie

19:00-21:30 zdieľanie a integrácia

Facilitátori: Martin Ďuriš a kol.

CENA: 110 EUR, záloha 50 EUR vopred

Workshop je pozvánkou k vlastnému sebaspoznávaniu, liečeniu a evolúcii.

Holotropné dýchanie nám pomáha spojiť sa s koreňmi našich emočných a psychosomatických výziev, ale aj našej Osobnej Sily a odvahy.

Počas tohto workshopu zažijeme dvei sedenia – jedno ako dýchajúci, a jedno ako “sitter”, p...

PREDNÁŠKA s MARTINOM ĎURIŠOM

24. APRÍLA v piatok 17:00-21:00

vstupné 20 EUR

Prednáška bude jednak úvodom do sobotného workshopu pre tých, ktorí sa zúčastnia, a zároveň bude otvorená aj pre ľudí, ktorí sa chcú dozvedieť niečo bližšie o transpersonálnej psychológii a holotropnom dýchaní, no cítia, že ešte nenastal čas pre absolvovanie samotného holotropného dýchania. Nakoniec si premietneme dokument "Crazywise", ktorý zachytáva tému meniaceho sa spôsobu nazerania na duševné zdravie v našej spoločnosti.  

Registrácia účastníkov sobotného workshopu: 1...

17-19. APRÍL 2020

Milí priatelia,
srdečne vás pozývame na intenzívne trojdňové stretnutie  - Kurz kreslenia pravou hemisférou.

Prečo práca s pravou hemisférou?

Drvivá väčšina ľudí využíva pre svoj život najmä ľavú mozgovú hemisféru. Z nej vychádzajú naše konkrétne verbálne schopnosti a analytické myslenie, je to sídlo logiky, reči a vôle. Táto časť mozgu vníma čas lineárne, napr. obavy spojené s minulosťou, prítomnosťou a budúcnosťou vychádzajú práve z tejto hemisféry. Kým sme ukotvení najmä v tejto oblasti mozgu, robíme iba to, čo nám dovolí n...

V sobotu 4. APRÍLA 2020, 10:00 - 17:00

Používaš vo svojom živote výlučne myseľ?

Vnímaš ju ako preťaženú, frustrovanú a vyčerpanú?

Napriek neustálemu premýšľaniu ako vyriešiť svoje problémy stále nezažívaš úľavu?

Snaživá a preťažená myseľ tvorí presvedčenia, ktoré sú ale v konflikte v s naším najvyšším pôžitkom.

Ako ľudské bytosti sme veľmi komplexní. V modernom svete sme na akékoľvek spoznávanie a vyhodnocovanie začali používať a potom aj uprednostňovať iba našu rozumovú rovinu.

Rovina intelektu, nedokáže vykonávať  všetky f...

V nedeľu 22. MARCA, 14:00 - 19:00, vstup: 28 EUR

  

Intenzívny zážitkový workshop pre začiatočníkov aj pokročilých.

VZŤAHY

JA, TY A ČO JE MEDZI NAMI.

Tantra joga pre ženy s Mariannou

Žiť znamená stretávať sa, stretávať sa s prostredím, inými, ako aj vzťahovať sa sám k sebe, dokonca aj spiritualita je vzťahová.

Ja a ten druhý a to, čo sa deje medzi nami, sú tými, čo do vzťahu vstupujú. 

Poznanie toho, čo je nám vlastné, je základným predpokladom pre to, aby aj vzťah bol jasnejší.

Niekedy sa stáva, že hranice medzi tým, čo som ja a čo...

V nedeľu 15. MARCA 2020, 14:00 - 19:30, cena 30 eur.

Milé ženy,

srdečne vás pozývam na ďalší zážitkový seminár v cykle SEBELÁSKA, s témou SEBA VEDOMIE - Nové vnímanie SEBA.

Spojenie so sebou, so svojím vnútorným zdrojom sily. Keď vychádzam so svojho stredu, každý môj krok dáva zmysel. Môj život napĺňa vyšší zmysel, intuícia silnie a zázraky sa stávajú mojou neoddeliteľnou súčasťou. Až keď sa spojím sama so sebou, môžem sa stretnúť s ostatnými. Ako sa prestať strácať vo vonkajšom svete a chaose? Precítime si  otočenie svojej pozornosti do vnútra....

V piatok 13. MARCA 2020, 17:30 - 21:30, cena 18 eur.

Stretnutie, na ktorom môžete nájsť nový zdroj zdravia, radosti a lásky v sebe. Večer otvorený všetkým témam, vhodný aj pre začiatočníkov.

Mnohé problémy, s ktorými sa v živote potýkame, majú korene v našej rodine a jej histórii. Opakujúce sa nefunkčné vzťahy, zdravotné problémy, ale aj životný nezdar a prekážky – môžu byť dôsledkom generačne prenášaných skúseností a presvedčení, ktoré sa výchovou do nás odtlačili, aj keď už nie sú opodstatnené (napr. -muži sú nebezpeční; –musíme prežiť za každ...

Najbližšie stretnutia budú:

  

9. JANUÁRA 2020

6. FEBRUÁRA 2020   

12. MARCA 2020   

vždy vo ŠTVRTOK od 17:30-18:45 

Relax pre všetky zmysly. Rozozvučia sa liečivé tóny tibetských a kryštáľových mís, ladičiek, zvonkohier, kryštáľových zvončekov, gongov a mnohých ďalších nástrojov, aby nás sprevádzali cestou k sebe, k fantastickému relaxu.

Zvukové vlny prenikajú telom a v bunkách dochádza k vibrácii, ktorá harmonizuje a lieči. Muzikoterapia krásne uvoľňuje a pomáha aktivovať samoliečiace procesy v organizme.

K dispozícii vám b...

Vo piatok 28. FEBRUÁRA 2020, 18:00 - 20:00, cena 12 eur.

Zdieľanie v bezpečnom kruhu žien.

Cesta k sebe ... ženská energia ... meditácie ... tanec ... práca na sebe ... vnútorný pokoj ... spoločný vnútorný rast.​

Ženský kruh je priestor vytvorený len pre ženy. Kultivovanie ženskej energie, sily a intuície. Tancujeme, meditujeme, kreslíme, píšeme, čistíme, ďakujeme, relaxujeme, vizualizujeme, uvoľňujeme, plačeme, smejeme sa, CÍTIME ... Vždy je to iné.

Spolu. A predsa každá sama za seba. V ženskom kruhu sme sami sebou, bez potreby sa na niečo hrať,...

V sobotu 22. FEBRUÁRA 2020 od 9:00-16:00,

vstupné 59 EUR

Kurzu sa môžu zúčastniť aj deti od cca 8 rokov (so zľavou: 8-14 rokov 45 EUR)  a stráviť tak úžasný liečivý deň s mamou.

Na tomto kurze si vytvoríte na hodváb svoju vlastnú mandalu. Vyberiete si ju intuitívne a vymaľujete ju takými farbami, aké sú práve v danej chvíli vo vašom živote dôležité a potrebné. Bude mi veľkým potešením sprevádzať vás na tejto ceste.

Svoje mandaly si odnesiete domov aby mohli liečiť, prežiariť a zharmonizovať energie vášho tela a priestoru.

Mám pre vás pripravené...

V pondelok 17. FEBRUÁRA 2020 o 19:10, po hodine jogy

cena 10 eur - jednotná pre celé Slovensko

Pijete mlieko?

Považujete ho za zdravé?

Zaujíma vás, ako mliekarenský systém funguje?

Veľa informácií a skutočností o fungovaní sveta okolo nás je zaobalených tak, aby sme nevideli ich podstatu a zákonitostí ich fungovania.

Ak nie ste ľahostajní voči sebe, Vašim blízkym a predovšetkým našej planéte, je dobré poodkyť rúško týchto tajomstiev.

Jedno z takých rúšok odhaľuje film MILK SYSTEM

Príbeh ľudí a mlieka sa začal pred viac ako 8000 rokmi.

Keď prví farmári...

V nedeľu 16. FEBRUÁRA 2020  piatok 24. JANUÁRA 2020, 15:30 - 19:00, cena 20 eur.

Odkiaľ čerpáme svoju vitalitu a energiu a ako ju môžeme podporiť a doplniť, keď sa z nášho života vytráca? Čo je kľúčom k udržaniu životnej energie a mladosti?

Keď sa naši rodičia milovali, vtiskli nám do oblasti našich ľadvín chuť a zápal do života. Obdarili nás tak veľmi silnou základnou batériou, ktorú postupne a pomaly spotrebovávame. Podľa nej sa odvíja dynamika a kvalita nášho života. Ako rýchlo ju spotrebujeme ovplyvňuje náš spôsob života.

Podvečer plný JINšpi...

V sobotu 15. FEBRUÁRA 2020, 10:00 - 17:00,

Ponor sa do svojej vokálnej ľudskej identity preskúmaním a objavením svojho hlasového prejavu. Ako zachádzam so svojim hlasom, tak zachádzam sám/ sama so sebou.


Cestou oslobodzovania individuálnych hlasových schopností sa nám otvára aj vracia možnosť poznávať, prežívať a prejavovať seba samých. Práca s hlasom nám umožňuje obnoviť citlivejšie vnímanie vlastnej osobnej reality.

Prostredníctvom vlastného hlasu spoločne zahájime proces odkrývania neuvedomovaných zažitých spôsobov- postojov, akými sa k seb...

V nedeľu 9. FEBRUÁRA 2020, 14:00 - 19:30, cena 30 eur.

Milé ženy,

srdečne vás pozývam opäť na prvý zážitkový seminár v cykle SEBELÁSKA, s témou ŽENSKÁ SILA - PRIJATIE.

Žena vo svojej sile, otvorená sama sebe, prijatá vo svojej celistvosti, otvorená životu. Téma ženskej sily zahŕňa hlboký ponor dovnútra, a nazretie aj do svojich temnejších stránok, veľkú úľavu a uvoľnenie. Plne uchopiť svoju silu do vlastných rúk je jednou z naj-oslobudzujúcejších vecí, ktorú si môžeš dopriať.

Teším sa na vás v nedeľu 9.2. od 14:00-19:30 v centre Mojajoga.

Semináre...

Please reload

PROGRAM

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now