ROZVRH

AKTUÁLNE INFO:
 • SEBELÁSKA: ŽENSKÁ SILA - PRIJATIE    - 12.12.2021
      hlboko transformačný zážitkový seminár pre ženy - info tu: PROGRAM 
 • SEBELÁSKA - VEDOMÉ SPOJENIE S KOREŇMI    - 23.1.2022
      hlboko transformačný zážitkový seminár pre ženy - info tu: PROGRAM  
 • ŽENSKÝ KRUH 
      podľa situácie a počasia - vnútri/vonku
      Spojenie, meditácia, zdieľanie v bezpečnom kruhu žien. Najbližšie vo štvrtok  13.1.2022 o 18:00
 • BABY MASÁŽENOVÝ 5 týždňový kurz začne 26.10. 2021. Stretnutia budú každý utorok 10:00-11:30 s Jankou Bobulovou.  Hláste sa e-mailom.

 • KURZ - JOGA PRE ZDRAVIE  začiatočníkov - krok za krokom:  6x 60 minút na seba nadväzujúcich stretnutí v 6 týždňoch.  Netreba žiadne predchádzajúce skúsenosti. Pôjdeme krok za krokom. Naučíme sa rôzne pozície tela - ásany, dychové techniky a základy pre jogovú prax. Kurz je vhodný pre začiatočníkov a ľudí s rôznymi obmedzeniami a neistotami. Po absolvovaní môžete bez obáv navštevovať otvorené hodiny.

Rozvrh:

Page1.jpg
ZMENY V ROZVRHU:
 • Na VŠETKY hodiny sa prosím hláste SMS/e-mail/WhatsApp pre komunikáciu nepoužívame msng ani facebook
 • Brušné tance a zumba budú čoskoro obnovené.
 • Individuálne hodiny jogy: stretnutie si dohodnite telefonicky/e-mailom/sms. - možnosť stretnutia osobne alebo online.
 • Sedenie SÚVISLOSTI - odbloky: stretnutie si treba dohodnúť telefonicky/e-mailom/sms.​ - možnosť osobne alebo online. Podrobnejšie info tu:  www.suvislosti.sk
 • Ak si prajete dostávať informácie o zmenách v rozvrhu a pripravovaných stretnutiach, pošlite sms len so svojím celým menom na 0903619483.
KURZY a pravidelné stretnutia:
 • ŽENSKÉ KRUHY s Maťou budú najbližšie  11.11.2021 o 18:00. Vezmite si sukňu a šatku na oči. Vstup 12 eur. Viac tu: ženské kruhy
 • GRAVIDJOGA pre tehotné -  každý pondelok  s Maťou. /5 týždňov stretnutí /45eur (jednorázový vstup 12 eur). Záujem hláste na info@mojajoga.sk - Aktuálne aj individuálne stretnutia šité na mieru. Od septembra
 • Najbližšia MUZIKOTERAPIA s Rasťom bude .... - štvrtok: MUZIKOTERAPIA - Liečivý koncert s relaxáciou - pre dospelých (prípadne staršie deti, ktoré zvládnu nerušiť ostatných). Vstupné je 8 EUR.
 • SM systém KURZ: Ďalší uzavretý kurz cvičenia SM systém bude v októbri 2021. Záujemcovia - hláste sa prosím mailom. Stretnutí bude 6 a stretávať sa budete 1x týždenne: vo ŠTVRTOK 16:30-17:20. Môžete sa hlásiť mailom. Viac info o cvičení tu: SM systém
 • BABY MASÁŽE
 • NOVÝ 5 týždňový kurz bude v októbri 2021. Stretnutia budú každý utorok 10:00-11:30 s Jankou Bobulovou. Hláste sa mailom.
 • OČNÁ JOGA - workshop pre oči s Maťou 17.2.2021 v stredu 17:30-20:00. Pre očká unavené, osvietené obrazovkami, vyčerpané, či napäté. 2,5 hodiny sa budeme hrať s očami, pozornosťou, meditáciou... Naučíte sa toho dosť, aby ste sa svojím očkám mohli denne povenovať aspoň pár minút. Rozdiel sa nedá uchopiť inak ako precítením. Uvidíš. Kľúčom nie sú len očné svaly, ktorým doprajeme silu, pružnosť aj hlboké uvoľnenie.  Pre ostrý, jasný zrak je dôležitý aj rovný chrbát, srdce a úsmev. Stretneme sa v živej prítomnosti - online. Tentokrát to bude pre oči výživa napriek - alebo aj vďaka obrazovke. Prihlás sa hneď, keď ťa to zaujalo na info@mojajoga.sk 
 • Workshop LUNA - Mesačná joga  3 hodinky, kde si prejdeme rôzne pozície, varianty pozdravov mesiaca a mesačných ásan. Jogová prax vhodná na večer – pred spánkom, počas dní splnu a novu, či menštruačných dní. Nebudeme príliš rozprávať, budeme to žiť a hýbať sa. Vnútorným aj vonkajším pohybom (pocity, dych, telo)
      pri rôznych príležitostiach, bránach, sviatkoch, ...
 • JOGA  Rozhýbeme telá, aby stále plynuli v pocitoch, pohyboch a orgánoch zdravo, funkčne a vedome. Povolíme napätie, spriechodníme energie a uvoľníme sa sami do seba, do svojho života. Opäť plynieme s mesiacom a jeho fázami. Niektoré hodiny zameriame viac na relax, uvoľnenie a dych, iné viac na pohyb, ásany, orgány, ... čo treba. Každá hodina ladená na TU a TERA - ako vždy.   (prihlasujte sa prosím sms/e-mail, nepoužívame msng ani fb)
​​
​​

INŠTRUKCIE:

Prineste si len pohodlné oblečenie. Podložky, deky, bolstre, bločky, opasky, vankúšiky na oči a iné pomôcky sú k dispozícii. Ponúkneme vás aj voňavým bylinkovým čajom z tatranských lúk. Na každú hodinu sa nezabudnite prihlásiť. Ak nás chcete navštevovať pravidelne, nechajte na seba kontakt. Pre posielanie noviniek klik

Aktuálny program víkendových akcií a kurzov nájdete tu: 

+421 903 619 483 
info@mojajoga.sk 
Partizánska 683/32
058 01 POPRAD
budova squash centra
MEDITÁCIE nahraté pre vás:
 
      Krátka meditácia, ako priviesť pozornosť do svojho vnútra,         k dychu, srdcu. 
      (meditácia: Maťa Doláková, obraz maľovala: Petra Hulková,
      zvuky: zvonkohra KOSHI - živel vzduch)

      Pohodlne si ľahni/sadni, poď sa stíšiť, uzemniť a vytvor si           víziu Novej Zeme, ktorú už teraz môžeš cítiť, vyživovať a žiť.         Prajem ti príjemnú tvorbu v Novej Zemi.
      (meditácia: Maťa Doláková, hudba: All Related by Nessi             Gomes)

Joga v KEŽMARKU s Ivkou:
 

každý UTOROK     17:30 – 18:45          CENA: 4 €

OZNAM: V Kežmarku s vami po prázdninách joguje opäť Ivka. Nezabudnite, že  počas všetkých školských prázdnin v rámci roka je škola zatvorená a hodiny sú vtedy zrušené.  

KDE?
ZŠ Hradné námestie – malá telocvičňa
Hradné námestie 38, Kežmarok
(žltá budova školy hneď pri hrade, vchod zboku od kaviarne, parkovanie pred hradom)

K dispozícii aj šatne. Prineste si vlastnú podložku, deku na relaxáciu a hrnček na bylinkový čaj.