ROZVRH

Show More

Aktuálny rozvrh:

AKTUÁLNE INFO:
ZMENY V ROZVRHU:
 • od 12.3. do odvolania sú VŠETKY SKUPINOVÉ STRETNUTIA ZRUŠENÉ a CENTRUM JE PRE ŠIROKÚ VEREJNOSŤ ZATVORENÉ. Rozvrh aktuálne neplatí.
 • Skupinové meditácie a jemná joga - na vyžiadanie poskytujeme info o stretnutiach vonku aj vnútri. Píšte, volajte, pýtajte sa. Všetky stretnutia sú vopred dohodnuté. 
 • Individuálne hodiny jogy, sedenie SÚVISLOSTI - odbloky sú stále k dispozícii. Stretnutie si treba dohodnúť telefonicky/e-mailom/sms. 
 • 5.6. na spln -  ŽENSKÝ KRUH - miesto a čas budú upresnené záujemcom, možno pôjdeme von k ohňu. prihláste sa mailom/sms.
 • 14.6. v nedeľu - seminár s Maťou Dolákovou SEBELÁSKA III: SEBA VEDOMIE - Nové vnímanie seba. 
KURZY, SM-systém, BABY masáže, Ženské kruhy, Muzikoterapia, Gravidjoga:
 • ŽENSKÉ KRUHY s Líviou a Maťou budú najbližšie v piatok 5.6.2020 o 18:00. Vezmite si sukňu a šatku na oči. Vstup 12 eur. Viac tu: ženské kruhy
 • GRAVIDJOGA pre tehotné bude najbližšie vo štvrtok (letné termíny dohadujeme osobne) o 17:30-18:40 s Maťou. /5 týždňov stretnutí /40eur (jednorázový vstup 10 eur). Záujem hláste na info@mojajoga.sk - Aktuálne aj individuálne stretnutia šité na mieru.
 • Najbližšia MUZIKOTERAPIA s Rasťom bude ....  17:30 - štvrtok: MUZIKOTERAPIA - Liečivý koncert s relaxáciou - pre dospelých (prípadne staršie deti, ktoré zvládnu nerušiť ostatných).
 • SM systém KURZ: Ďalší uzavretý kurz cvičenia SM systém bude od (dohadujeme letný termín) 2020. Stretnutí bude 6 a stretávať sa budete 1x týždenne: vo ŠTVRTOK 16:30-17:20. Môžete sa hlásiť mailom. Viac info o cvičení tu: SM systém
 • BABY MASÁŽE
 • aktuálne kurz beží, stretnutia sú každý štvrtok 10:00-11:30.
 • NOVÝ 5 týždňový kurz  začne v lete. Hláste sa mailom.

Na VŠETKY hodiny je potrebné sa prihlásiť SMS/emailom.

Prineste si len pohodlné oblečenie. Podložky, deky, bolstre, bločky, opasky, vankúšiky na oči a iné pomôcky sú k dispozícii. Ponúkneme vás aj voňavým bylinkovým čajom z tatranských lúk. Ak nás chcete navštevovať pravidelne, nechajte na seba kontakt. Pre posielanie noviniek klik

Ak si prajete dostávať informačné SMS o zmenách v rozvrhu, napíšte na 0903 619 483 len vaše celé meno a zaradím vás do databázy.

Aktuálny program víkendových akcií a kurzov nájdete tu: 

+421 903 619 483 
info@mojajoga.sk 
Partizánska 683/32
058 01 POPRAD
budova squash centra
MEDITÁCIE nahraté pre vás:
 
      Krátka meditácia, ako priviesť pozornosť do svojho vnútra,         k dychu, srdcu. 
      (meditácia: Maťa Doláková, obraz maľovala: Petra Hulková,
      zvuky: zvonkohra KOSHI - živel vzduch)

      Pohodlne si ľahni/sadni, poď sa stíšiť, uzemniť a vytvor si           víziu Novej Zeme, ktorú už teraz môžeš cítiť, vyživovať a žiť.         Prajem ti príjemnú tvorbu v Novej Zemi.
      (meditácia: Maťa Doláková, hudba: All Related by Nessi             Gomes)

Page1.jpg

Joga v KEŽMARKU:
 

každý UTOROK     17:30 – 18:45          CENA: 4 €

OZNAM: V Kežmarku s vami po prázdninách joguje opäť Ivka. Nezabudnite, že  počas všetkých školských prázdnin v rámci roka je škola zatvorená a hodiny sú vtedy zrušené.  

KDE?
ZŠ Hradné námestie – malá telocvičňa
Hradné námestie 38, Kežmarok
(žltá budova školy hneď pri hrade, vchod zboku od kaviarne, parkovanie pred hradom)

K dispozícii aj šatne. Prineste si vlastnú podložku, deku na relaxáciu a hrnček na bylinkový čaj. Hláste sa na info@mojajoga.sk.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now