top of page

SÚVISLOSTI

Vitajte v SÚVISLOSTIACH – hovorovo “odbloky”

Pracujem formou sedení. Stretnutie trvá 60–90 min a stojí 50 EUR. Používam kineziologický svalový test – pozitívna, či negatívna reakcia našich svalov.

 

Poskytnem vám svoj uhol pohľadu, budem vás sprevádzať a vy sami nájdete svoj príbeh. Uvedomíte si, čo si spôsobujete a ako rafinovane "sa to" deje. Zbavíte sa modelu, ktorý Vám neslúži a nahradíte ho novým.  Pomôžem Vám odblokovať skryté, nefunkčné postoje

v podvedomí a nájsť rovnováhu. V našej voľbe je obrovská sila. Pohľad do očí človeka, ktorý pochopí súvislosti je úžasný. Slová sú zbytočné. On jednoducho VIE.

Ako myslíme, tak sa cíti naše telo. Ak pochopíme svoju bolesť a zmeníme príslušný spôsob správania, či postoj, nemusíme ju už mať.

Stačí málo - ochota pozrieť sa na svoje "problémy" inak a otvára sa pred nami nový svet kde si svoj život tvoríme vedome. Máme možnosť zlepšiť si vzťahy, odhaliť príčiny svojich chorôb a zbaviť sa ich, vyriešiť akýkoľvek nesúlad. Máme možnosť cítiť sa vo svojom živote dobre. Záleží len na nás …

Pýtate sa, čo môžeme riešiť? Všetko. Vzťahy, komunikáciu, deti, prácu, financie, telo, choroby, bolesti, strach … možno si len chcete ujasniť ako ďalej. Vždy sa posuniete.

Dovoľte si rásť.

OBJAVTE SVOJU MOC, SLOBODU A RADOSŤ!

Buďte sami sebou.

                                                                                                    www.suvislosti.sk

 

 

 

Ako to prebieha?

Počas sedenia, ktoré je uvoľnené a dôverné, som Vám sprievodcom. ​Stretnutie trvá 60–90 min a stojí 50 EUR. Pomocou kineziologického svalového testu zistíme, prečo máte vo svojom živote to, čo vás trápi...

Aby som bola presnejšia. Nebudeme riešiť, čo si myslíte na vedomej úrovni, ale to, čo naozaj žijete. Vedome, či nevedome. Budeme klásť otázky a nachádzať odpovede. Nájdeme protichodné postoje a príčinu nesúladu. Ako myslíme, tak sa cíti naše telo. Ak pochopíme svoju bolesť a zmeníme príslušný spôsob správania, či postoj, nemusíme ju už mať.

Pomocou regresu nahliadneme do vašej minulosti, aby ste pochopili svoj model správania a mohli ho zmeniť. Vaše múdre telo nám ukáže situáciu z Vášho života, z ktorej sa PRÁVE TERAZ môžete najviac naučiť. Sami nájdete svoj príbeh. Uvedomíte si, čo si spôsobujete a ako rafinovane "sa to" deje. Zbavíte sa modelu, ktorý Vám neslúži a nahradíte ho novým. Jednoducho uvidíte - z nadhľadu - ako to je a ako z toho von. Naše telo si pamätá všetko. Máme to uložené v bunkách a práve v bunkovej pamäti budeme pátrať.

Väčšinou narazíme na potlačené pocity, ktoré potrebujeme uvoľniť. Precítime silu, ktorú nám dávajú, aby sme sa mohli zmysluplne prejaviť. Ak necítime, naše jednanie nedáva zmysel. Je prázdne, bez energie a neprináša nám do života RADOSŤ. 

V opačnom prípade, ak len cítime a neprejavujeme sa navonok, ostávame nehybne stáť a chýba nám pohyb - akcia. Kde je pohyb, tam je aj život. Pohyb na hlbšej úrovni predstavuje naše CÍTENIE. Bez pocitov sme tiež nehybní.


V bunkách si nesieme uložené zranenia, ktoré sme vytesnili zo svojej pamäti, no stále žijú v našom podvedomí a riadia náš život. Často sme pre zranenia, ktoré nás boleli, svoje pocity zavreli, odmietli a prestali im dôverovať. Túto prirodzenú dôveru, ktorá nás spája so svojím vnútrom opäť obnovujeme a nachádzame rovnováhu. Pocity sú našou presnou a bezpečnou navigáciou na ceste životom a sú vždy pravdivé. Je to naša vnútorná GPS-ka.

Keď cítime, sme v bezpečí, sme otvorení a vedomí si seba. Učíme sa svoj život tvoriť vedome a s radosťou. V našej voľbe je obrovská sila.

Vytvárame v mozgu nové synaptické spojenia a učíme sa po nich "kráčať". Ak sa rozhodneme pochopiť svoj život v širších súvislostiach a pozrieť sa naň z iného uhla pohľadu, otvára sa pred nami nádherná záhrada nekonečných možností. NOVÁ ZEM. 

Pohľad do očí človeka, ktorý pochopí súvislosti je úžasný, plný. Slová sú zbytočné. Jednoducho VIE.

Je to pre mňa vhodné?

Sedenie je vhodné aj pre tehotné, ba dokonca veľmi vhodné. Nie je vhodné pre ľudí, ktorý dlhodobo užívajú antidepresíva a lieky potláčajúce pocity čí vnímanie.

Pri sedení som Vám sprievodcom. Ak očakávate, že prídete a ja zariadim Vašu spokojnosť v živote a vyriešenie nesúladov ... toto u mňa nenájdete.

Rada vás budem sprevádzať na ceste k sebe, k svojím vlastným odpovediam a súladu.

Po ceste svojho života kráčate vy a silu máte vo svojich rukách. 

Ako často? Je možné pracovať takto na sebe aj pravidelne?

Veľmi individuálna otázka, na ktorú nájdete odpoveď len vo svojom vnútri. Nemám žiadne odporúčania a odo mňa sa nedozviete, či máte prísť znovu. Táto "práca" na sebe veľa odkrýva a učí nás riadiť sa podľa svojich pocitov, namiesto vonkajších tlakov. Učí nás súladu. Samostatnosti a dôvere.

Sedenie je vhodné, keď cítim, že chcem s niečím v živote pohnúť, vytiahnuť na svetlo podvedomé zámery a transformovať ich.  Keď potrebujem sprievodcu, aby som sa mohol/la ponoriť do seba a vidieť - vedieť. Jednoducho príde potreba niečo naozaj zmeniť a dá vám silu konať a dohodnúť si termín. Niekto sa vráti o 2 roky, iný prídu 2-3x ročne a niekto  raz mesačne. Ak aktívne vylaďujeme svoj život, máme silu na zmeny a naozaj viditeľne rastieme, nachádzame súvislosti pravidelne. Nepotrebujeme plán. Vždy sa ozve potreba zvnútra.

Môj pohľad: Každá duša prirodzene potrebuje rásť. Často sa to deje vo vlnách.

Na sedení nedohadujeme ďalší termín a ja sa vám po ňom neozvem. Vy môžete.

Vaša spätná väzba aj váš návrat sú vždy vítané.

Áno. Byť sám sebou, slobodný a láskavý k sebe môže byť hlavne na začiatku tejto cesty fuška.

 

Verte mi, stojí to za to.  Máme naozaj veľkú silu nad svojím životom a netreba sa jej báť.

Cítiť sa dobre je prirodzené a krásne.

OBJAVTE SVOJU SILU, SLOBODU A RADOSŤ!

PUPAVA.jpg
bottom of page