SÚVISLOSTI

Vitajte v SÚVISLOSTIACH – hovorovo “odbloky”

Pracujem formou sedení. Stretnutie trvá 60–90 min a stojí 40 EUR. Používam kineziologický svalový test – pozitívna, či negatívna reakcia našich svalov.

 

Poskytnem vám svoj uhol pohľadu, budem vás sprevádzať a vy sami nájdete svoj príbeh. Uvedomíte si, čo si spôsobujete a ako rafinovane "sa to" deje. Zbavíte sa modelu, ktorý Vám neslúži a nahradíte ho novým.  Pomôžem Vám odblokovať skryté, nefunkčné postoje

v podvedomí a nájsť rovnováhu. V našej voľbe je obrovská sila. Pohľad do očí človeka, ktorý pochopí súvislosti je úžasný. Slová sú zbytočné. On jednoducho VIE.

Ako myslíme, tak sa cíti naše telo. Ak pochopíme svoju bolesť a zmeníme príslušný spôsob správania, či postoj, nemusíme ju už mať.

Stačí málo - ochota pozrieť sa na svoje "problémy" inak a otvára sa pred nami nový svet kde si svoj život tvoríme vedome. Máme možnosť zlepšiť si vzťahy, odhaliť príčiny svojich chorôb a zbaviť sa ich, vyriešiť akýkoľvek nesúlad. Máme možnosť cítiť sa vo svojom živote dobre. Záleží len na nás …

Pýtate sa, čo môžeme riešiť? Všetko. Vzťahy, komunikáciu, deti, prácu, financie, telo, choroby, bolesti, strach … možno si len chcete ujasniť ako ďalej. Vždy sa posuniete.

Dovoľte si rásť.

OBJAVTE SVOJU MOC, SLOBODU A RADOSŤ!

Buďte sami sebou.

Viac info na www.suvislosti.sk

 

 

 

 

 

 

Moja inšpirácia:

 

  • som absolventkou cyklu “Poznej svůj cíl” úspešnej spisovateľky a učiteľky osobného rastu Zdeňky Jordánovej (2012-2016).

  • prešla som intenzívnym kurzom „Cesta“ (Brandon Bays, 2009),

  • hlbokým seminárom „Flower of Life“ (Drunvalo Melchizedek, 2009),

  • samoliečebným procesom “Šanca – Zdravý život bez liekov a lekárov” (Tolčinskaja, žiačka MUDr. Norbekova, 2012),

  • spoznala “Pravidlá úspechu” (Jack Canfield, 2010)

  • absolvovala 2 stupne liečenia Reiki, kurzy Montessori pedagogiky a rôzne ďalšie semináre, školy a workshopy.

 

Spájanie súvislostí je už neodmysliteľnou súčasťou môjho života.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now