ŽENSKÉ KRUHY

Stretnutie v bezpečnom kruhu žien, kde zažijes svoju vlastnú pravdu a spoznáš aké to je byť sama pre seba najdôležitejšia. Priestor, kde zažiješ naozajstné PRIJATIE a vezmeš si ho do každodenného života.

 

Cesta k sebe ... ženská energia ... meditácie ... tanec ... práca na sebe ... vnútorný pokoj ... spoločný vnútorný rast.

Ženský kruh je priestor vytvorený len pre ženy. Kultivovanie ženskej energie, sily a intuície. Tancujeme, meditujeme, kreslíme, píšeme, čistíme, ďakujeme, relaxujeme, vizualizujeme, uvoľňujeme, plačeme, smejeme sa, CÍTIME ... Vždy je to iné. 

 

Spolu. A predsa každá sama za seba. V ženskom kruhu sme sami sebou, bez potreby sa na niečo hrať, či navzájom sa porovnávať. Každá z nás je jedinečná. Každá z nás je úplne v poriadku taká, aká je. Každá z nás je dostatočná, dôležitá. Každá z nás môže vo svojom živote žiariť. 

Stretávame sa 1-2x do mesiaca, väčšinou v piatok o 18:00 - 20:00, alebo v pondelok 19:00-21:00. Termín nájdete pod rozvrhom a na facebooku. Dohadujeme sa cez SMS. V prípade záujmu o kruhy mi napíšte správu (SMS/e-mail, nie cez fb).

Vstupné 12 eur.

PRINESTE SI: šatku na oči a dlhú sukňu, alebo čokoľvek pohodlné.

Prihláste sa na info @mojajoga.sk