BABY MASÁŽ s Jankou


Od 8. OKTÓBRA 2020, každý ŠTVRTOK od 10:00-11:30, vstup: 60 EUR

5 týždňový KURZ baby masáží s Jankou Bobulovou pre tehotné ženy, maminy, oteckov, či budúcich oteckov ...

Dĺžka kurzu: 5 týždňov (5x 1,5 hod.)

Cena: 60 EUR

(v cene je masážny olejček, tlačené materiály a fotografie z kurzu)

Čo sa naučíte?

Masáž celého telíčka, ktorá pozostáva z prvkov švédskej a indickej masáže, jogy a reflexnej terapie. Masáž boľavého bruška, ktorá je účinná pri kolikách, zápche alebo plynatosti. Koordinačné cviky a techniky na podporu pohybového vývinu.

Ako lepšie porozumieť plaču, signálom dieťatka a ako s ním komunikovať, aby sa cítilo sebaisto a bezpečne.

Aby ste mohli s masážou pokračovať aj v staršom veku, naučím vás rôzne adaptačné techniky.


Ako to prebieha? Kurzy sú určené rodičom a pestúnom detí vo veku od 6 týždňov po 12 mesiacov (ideálne 8 mesiacov). Stretávame sa raz za týždeň počas obdobia 5 týždňov, kedy si dokonale osvojíte rituál masáže. Na kurze vás čaká príjemná atmosféra, výborný čajík, mamičkovské zdieľanie a príležitosť porozumieť svojmu dieťatku pomocou dotyku.


​Kurzy vediem podľa vašich možností a želaní detí. Čo tým myslím?

Nezakladám si na dochvíľnosti. Je pre mňa oveľa viac dôležité, aby ste na kurz došli v psychickej pohode, lebo inak nebudete správne naladení na masáž. Detičky nikdy nebudíme. Pokiaľ zaspia cestou na kurz alebo na kurze, nechávame ich spať a mamička používa bábiku. Pokiaľ sú hladné, pozorujete kurz počas dojčenia alebo kŕmenia. Pokiaľ vyžadujú vašu plnú pozornosť, venujete sa svojim deťom a ja sa potom individuálne venujem vám.

Prečo skupinový kurz? Pretože skupina ponúka veľa inšpirácií a povzbudení. Mamička má možnosť sa socializovať a zdieľať svoje radosti aj starosti.

Naučte sa nežne masírovať svoje novonarodené dieťatko.


Prihláste sa priamo u Janky na 0915 758 862.

Rozhovor priamo s Jankou si pozriete tu: