SÚVISLOSTI

O mne

 

Som Martina - Maťa (39), venujem sa osobnému rastu, súvislostiam, sebapoznaniu, joge, ženský kruhom, ... životu v láske.

 

Spočiatku som čerpala hlavne zo svojich vedomostí a skúseností. Po absolvovaní VŠ na Katedre leteckej dopravy v Žiline som pracovala v aerolinkách a postupne hľadala súvislosti, prečo sa veci dejú práve mne a práve tak... Moju pozornosť pritiahli rôzne kurzy, vzdelávacie systémy, semináre a tak som sa učila, hľadala a nachádzala.

 

Prešla som „Cestou“ – Brandon Bays, spoznala „Flower of Life“ (Drunvalo Melchizedek), “Šancu – Zdravý život bez liekov a lekárov” (Tolčinskaja, žiačka MUDr. Norbekova), seminár "Pravidlá úspechu" s Jackom Canfieldom a cez rôzne ďalšie semináre a školy spoznala spisovateľku Zdenku Jordánovú, ktorá ma sprevádzala na ceste k sebe.

 

Hlavným pomocníkom sa mi stalo cítenie a nachádzanie súladu. Do života mi vstupovalo viac a viac radosti, viac a viac synchronicít, lásky, a môj život sa začal nápadne podobať mojím tajným snom a víziám. Prišla sila. Sila, ktorej som sa spočiatku bála a nemala nad ňou kontrolu. Stále rástla až prišla plná zodpovednosť za svoj život a všetko, čo v ňom je. Vedomá tvorba. Samozrejme tento proces stále pokračuje.

 

Postupne som zistila, že všetko, čo potrebujem, je vnútri, a hľadanie vonku – vo vonkajšom svete, len odpútava moju pozornosť a vyčerpáva moju silu.

 

“Terapia” ktorú ponúkam pod názvom SÚVISLOSTI, prešla za tie roky veľkou premenou a prepojila všetky prínosy mojej cesty životom. Ako to popísať? Ponúkam môj uhol pohľadu. Privádzam ľudí k cíteniu. Cíteniu seba, k svojej sile, pravde, seba-vnímaniu, sebeláske a vnútornej slobode. Nachádzaniu svojich vlastných odpovedí bez závislosti na iných (guru, učiteľoch, spoločenských normách, nefunkčných systémoch svojich predkov a podobne.) 

Sprevádzam ľudí k uvoľneniu, osobnému rastu a užívaniu si života v radosti a láske s vedomím svojej sily.

 

Spájanie súvislostí je už neodmysliteľnou súčasťou môjho života. Okrem toho vediem centrum Mojajoga v Poprade, skupinové aj individuálne hodiny jogy, meditačné, jogové a sebapoznávacie semináre, vediem ženské kruhy a organizujem stretnutia a workshopy inšpiratívnych ľudí.  

Vitajte v súvislostiach 

 

PONUKA

SÚVISLOSTI - odbloky

Na sedení Vás budem sprevádzať k uvedomeniu vašich skrytých postojov v podvedomí a nájdeniu rovnováhy.

Zbavíte sa modelu, ktorý Vám neslúži a nahradíte ho novým. Stretnutie zahŕňa regresnú terapiu aj poradenstvo v oblasti osobného rastu. 

VIAC TU ...

JOGA

Skupinové aj individuálne hodiny jogy a gravidjogy. Podľa aktuálneho rozvrhu ponúkame: joga, pilates, chikung, taiji, SM-systém, brušné tance, cvičenie s bábätkami, muzikoterapia, relaxácie...

www.MOJAJOGA.sk

Workshopy
a kurzy
Ženské kruhy
a SEMINÁRE
 

Stretnutia v bezpečnom kruhu žien, kde precítiš svoju vlastnú pravdu

a spoznáš aké to je

byť sama pre seba najdôležitejšia.

Priestor, kde zažiješ naozajstné PRIJATIE

a vezmeš si ho do každodenného života.

V centre usporadúvame a organizujeme rôzne AKCIE, SEMINÁRE, WORKSHOPY, KURZY A PREDNÁŠKY v oblasti jogy, zdravého pohybu, tanca, zdravej stravy, hudby, relaxu, osobného rastu, rozvoja žien a detí.

Viac na www.MojaJoga.sk - PROGRAM 

 
 

SÚVISLOSTI 

Vitajte v SÚVISLOSTIACH – hovorovo “odbloky”

Pracujem formou sedení. Stretnutie trvá 60–90 min a stojí 40 EUR. Používam kineziologický svalový test – pozitívna, či negatívna reakcia našich svalov.

 

Poskytnem vám svoj uhol pohľadu, budem vás sprevádzať a vy sami nájdete svoj príbeh. Uvedomíte si, čo si spôsobujete a ako rafinovane "sa to" deje. Zbavíte sa modelu, ktorý Vám neslúži a nahradíte ho novým.  Pomôžem Vám odblokovať skryté, nefunkčné postoje v podvedomí a nájsť rovnováhu. V našej voľbe je obrovská sila. Pohľad do očí človeka, ktorý pochopí súvislosti je úžasný. Slová sú zbytočné.

On jednoducho VIE.

Ako myslíme, tak sa cíti naše telo. Ak pochopíme svoju bolesť a zmeníme príslušný spôsob správania, či postoj, nemusíme ju už mať.

Stačí málo - ochota pozrieť sa na svoje "problémy" inak a otvára sa pred nami nový svet kde si svoj život tvoríme vedome. Máme možnosť zlepšiť si vzťahy, odhaliť príčiny svojich chorôb a zbaviť sa ich, vyriešiť akýkoľvek nesúlad. Máme možnosť cítiť sa vo svojom živote dobre. Záleží len na nás …

Pýtate sa, čo môžeme riešiť? Všetko. Vzťahy, komunikáciu, deti, prácu, financie, telo, choroby, bolesti, strach … možno si len chcete ujasniť ako ďalej. Vždy sa posuniete.

Dovoľte si rásť.

OBJAVTE SVOJU SILU, SLOBODU A RADOSŤ!

Buďte sami sebou.

“Si jediný, kto môže zmeniť tvoj život. Nájdi odpovede vo svojom vnútri a

POCHOP SÚVISLOSTI.”

                                                                                            ... Ako to prebieha?