top of page

SÚVISLOSTI

O mne

About

Som Martina - Maťa (42), 

venujem sa osobnému rastu, súvislostiam, sebapoznaniu, joge, ženský kruhom, seminárom ... životu v láske. Tvorbe svojho vlastného života, vzťahov, krásy, spokojnosti, ľahkosti. 

Mojím poslaním je umožniť ľuďom cítiť sa  - dotknúť sa seba. V mojom poli (energetickom) sa to deje prirodzene. Predovšetkým jeden na jedného. V pocitoch som doma vďaka mojej životnej ceste a prirodzenej vysokej citlivosti.

Tvorím ako terapeut a sprievodca v osobnom raste cez odbloky - SÚVISLOSTI. Je to uvoľnené a dôverné stretnutie, ktoré vedie k uvedomeniu a zmene skrytých postojov v podvedomí, pomocou svalového testu, regresu, limbického odtlačku a rôznych techník v intuitívnom naladení tu a teraz. 

Vedomé žitie v súlade so sebou samým, bez skrytých, no ťaživých rozporov vo vnútri. Naše telo si pamätá všetko. Máme to uložené v bunkách a práve v bunkovej pamäti budeme pátrať. 

Vytvárame v mozgu nové synaptické spojenia a učíme sa po nich "kráčať". Ak sa rozhodneme pochopiť svoj život v širších súvislostiach a pozrieť sa naň z iného uhla pohľadu, otvára sa pred nami nádherná záhrada nekonečných možností. NOVÁ ZEM. 

Ďalej vediem hodiny JOGY - zameranej na držanie tela, dych, lunárne fázy, ozdravenie vnútorných orgánov a hlboké relaxácie.

Sprevádzam ženské skupiny na ženských kruhoch a seminároch.

 

Spočiatku som čerpala hlavne zo svojich vedomostí a skúseností. Po absolvovaní VŠ na Katedre leteckej dopravy v Žiline som pracovala v aerolinkách a postupne hľadala súvislosti, prečo sa veci dejú práve mne a práve tak...

Moju pozornosť pritiahli rôzne kurzy, vzdelávacie systémy, semináre a tak som sa učila, hľadala a nachádzala.

 

Prešla som „Cestou“ – Brandon Bays (2009), spoznala „Flower of Life“ (Drunvalo Melchizedek), “Šancu – Zdravý život bez liekov a lekárov” (Tolčinskaja, žiačka MUDr. Norbekova), seminár "Pravidlá úspechu" s Jackom Canfieldom a cez rôzne ďalšie semináre a školy spoznala spisovateľku Zdenku Jordánovú, ktorá ma sprevádzala na ceste k sebe.

 

Hlavným pomocníkom sa mi stalo cítenie a nachádzanie súladu. Do života mi vstupovalo viac a viac radosti, viac a viac synchronicít, lásky, a môj život sa začal nápadne podobať mojím tajným snom a víziám. Prišla sila. Sila, ktorej som sa spočiatku bála a nemala nad ňou kontrolu. Stále rástla až prišla plná zodpovednosť za svoj život a všetko, čo v ňom je. Vedomá tvorba. Samozrejme tento proces stále pokračuje. Nie som žiadny osvietený majster, ani guru. Som úplne normálna žena, ktorá vzala svoj život vedome do svojich rúk a prijala učenie, ktoré život nesie.

 

Postupne som zistila, že všetko, čo potrebujem, je vnútri, a hľadanie vonku – vo vonkajšom svete, len odpútava moju pozornosť a vyčerpáva moju silu. Odpája. Keď to prekukneš, hra na obeť a vinníka vôbec nie je zábavná. Dá sa s ňou seknúť.

 

“Terapia” ktorú ponúkam pod názvom SÚVISLOSTI, prešla za tie roky veľkou premenou a prepojila všetky prínosy mojej cesty životom. Ako to popísať? Ponúkam môj uhol pohľadu. Privádzam ľudí k cíteniu. Cíteniu seba, k svojej sile, pravde, seba-vnímaniu, sebeláske a vnútornej slobode. Nachádzaniu svojich vlastných odpovedí bez závislosti na iných (guru, učiteľoch, spoločenských normách, nefunkčných systémoch svojich predkov a podobne.) 

Sprevádzam ľudí k uvoľneniu, osobnému rastu a užívaniu si života v radosti a láske s vedomím svojej sily.

 

Spájanie súvislostí je už neodmysliteľnou súčasťou môjho života. Okrem toho vediem centrum Mojajoga v Poprade, skupinové aj individuálne hodiny jogy, meditačné, jogové a sebapoznávacie semináre, vediem ženské kruhy a organizujem stretnutia a workshopy inšpiratívnych ľudí s ktorými ladím a súzniem.

“Si jediný, kto môže zmeniť tvoj život. Nájdi odpovede vo svojom vnútri a

POCHOP SÚVISLOSTI.”

 

Vitajte v súvislostiach 

Services

PONUKA

SÚVISLOSTI - odbloky

Na sedení Vás budem sprevádzať k uvedomeniu vašich skrytých postojov v podvedomí a nájdeniu rovnováhy.

Zbavíte sa modelu, ktorý Vám neslúži a nahradíte ho novým. Stretnutie zahŕňa regresnú terapiu, limbický odtlačok aj poradenstvo v oblasti osobného rastu. 

VIAC TU ...

  Semínáre
SEBELÁSKA

CYKLUS SEBELÁSKA  sa skladá zo stretnutí, ktoré nemusia na seba nadväzovať a môžu sa rôzne preskakovať:

1. ŽENSKÁ SILA - PRIJATIE

2. OČISTA

3. SEBA-VEDOMIE

Nové vnímanie seba

4. VEDOMÉ SPOJENIE S KONREŇMI (predkami)

5. Dôvera - Ochota chcieť, rozhodnúť sa a byť spokojná

6. ODVAHA - otec

7. BEZPODMIENEČNÁ LÁSKA - mama​

Zmyslom stretnutí je zmena ukotvená vo svojom živote. Prijatie, očistenie, uvoľnenie, naplnenie sa svojím vlastným bytím, uvoľnenie sa do života v tvorivosti, spokojnosti, radosti, ľahkosti.

Viac na www.MojaJoga.sk - PROGRAM 

JOGA

Skupinové aj individuálne hodiny jogy a jogovej terapie šité na mieru. 

Podľa aktuálneho rozvrhu ponúkame: joga, gravidjoga, pilates, chikung, taiji, SM-systém, brušné tance,

cvičenie s bábätkami, muzikoterapia, relaxácie...

www.MOJAJOGA.sk

Workshopy
a kurzy

V centre usporadúvame a organizujeme rôzne AKCIE, SEMINÁRE, WORKSHOPY, KURZY A PREDNÁŠKY v oblasti jogy, zdravého pohybu, tanca, zdravej stravy, hudby, relaxu, osobného rastu, rozvoja žien a detí.

Viac na www.MojaJoga.sk - PROGRAM 

Ženské kruhy
a SEMINÁRE
 

Stretnutia v bezpečnom kruhu žien, kde precítiš svoju vlastnú pravdu

a spoznáš aké to je

byť sama pre seba najdôležitejšia.

Priestor, kde zažiješ naozajstné PRIJATIE

a vezmeš si ho do každodenného života.

Stretnutia sú 1-2x mesačne.

Info cez SMS.

Prírodné 
domáce

VÝROBKY

Prírodné MASTIČKY, OLEJE, TINKTÚRY, MYDLÁ, REPELENTY, BALZAMY NA PERY ...

Vyrábame z domácich panenských surovín pre vlastnú spotrebu a vždy keď sa zvýši, radi sa podelíme.

Tatranské bylinky zbierané vlastnoručne na panenských miestach, luhované v najkvalitnejších olejoch, aké poznám. Mastičky a oleje slúžia na tvár aj celé telo, masáže, hojenie kože, kĺbov, aj na denné používanie.​

Našu ponuku nájdete TU: 

Testimonials
Contact

SÚVISLOSTI 

Vitajte v SÚVISLOSTIACH – hovorovo “odbloky”

Pracujem formou sedení. Stretnutie trvá 60–90 min a stojí 50 EUR. Používam kineziologický svalový test – pozitívna, či negatívna reakcia našich svalov.

 

Poskytnem vám svoj uhol pohľadu, budem vás sprevádzať a vy sami nájdete svoj príbeh. Uvedomíte si, čo si spôsobujete a ako rafinovane "sa to" deje. Zbavíte sa modelu, ktorý Vám neslúži a nahradíte ho novým.  Pomôžem Vám odblokovať skryté, nefunkčné postoje v podvedomí a nájsť rovnováhu. V našej voľbe je obrovská sila. Pohľad do očí človeka, ktorý pochopí súvislosti je úžasný. Slová sú zbytočné.

On jednoducho VIE.

Ako myslíme, tak sa cíti naše telo. Ak pochopíme svoju bolesť a zmeníme príslušný spôsob správania, či postoj, nemusíme ju už mať.

Stačí málo - ochota pozrieť sa na svoje "problémy" inak a otvára sa pred nami nový svet kde si svoj život tvoríme vedome. Máme možnosť zlepšiť si vzťahy, odhaliť príčiny svojich chorôb a zbaviť sa ich, vyriešiť akýkoľvek nesúlad. Máme možnosť cítiť sa vo svojom živote dobre. Záleží len na nás …

Pýtate sa, čo môžeme riešiť? Všetko. Vzťahy, komunikáciu, deti, prácu, financie, telo, choroby, bolesti, strach … možno si len chcete ujasniť ako ďalej. Vždy sa posuniete.

Dovoľte si rásť.

OBJAVTE SVOJU SILU, SLOBODU A RADOSŤ!

Buďte sami sebou.

“Si jediný, kto môže zmeniť tvoj život. Nájdi odpovede vo svojom vnútri a

POCHOP SÚVISLOSTI.”

                                                                                            ... Ako to prebieha?

 

bottom of page