JIN JOGA - element ZEM /Žalúdok, slezina, pankreas - výživa/

V sobotu 3. OKTÓBRA 2020 9:00 - 12:00, cena 20 eur.

Výživa sa odohráva na niekoľkých úrovniach. Na duševnej úrovni sa pozná tým, ako dokážeme STRÁVIŤ STRESUJÚCE SITUÁCIE, ako dlho nám niečo leží v žalúdku. Na emočnej úrovni, ako sme schopní dávať a prijímať lásku, vrelosť, pozornosť. ORGÁNY spojené s elementom Zeme sú SLEZINA, PANKREAS, ŽALÚDOK a ich schopnosť premeny a prenosu, sily a vitality, pružnosti i energie, myslenia i sústredenia sa, štúdia a učenia sa naspamäť. Z oslabenia Sleziny / Pankreasu vychádza nadúvanie, pocit preplnenosti, zápchy a na intelektuálnej úrovni myšlienkový zmätok, závislosti, fyzické i duševné utrpenie a nestabilita. V harmonickej emočnej a energetickej rovine je Zem prepojená s radosťou, hojnosťou a energiou. Dozrievajú nám plody vďaka energii leta - tepla, lásky, svetla. Príďte sa dozvedieť viac, príďte sa inšpirovať.

Čo všetko vás čaká? 1. Charakteristika elementu Zem. 2. Energetické dráhy žalúdka, sleziny a pankreasu. 3. Čo spôsobuje ich oslabenie a čo ich naopak harmonizuje. 4. Ako sa nedostatok prejavuje v našom emocionálnom svete. 5. Stravovacie doporučenia, aké chute má Zem rada. 6. Jin joga a zostava na spriechodnenie životnej energie. 7. Tráviace ťažkosti - čo ich spôsobuje a ako im predchádzať. 8. Zoznámime sa a na vlastnej koži zažijeme MOXOVANIE. Seminár sa skladá z dvoch častí: v prvej cca 90 min. sa uvoľníme v pozíciách jin jogy. V druhej, po krátkej prestávke, sa naučíme pár užitočných bodov, ktoré si prehrejeme liečivými moxami. Sprevádzať vás bude Silvia Kajanová, certifikovaná lektorka Jin jogy. "Jin joga bola moja Láska na prvý pohľad. Zamilovala som sa do nej pred rokmi na Bali. Pomohla mi nájsť cestu k sebe, k môjmu skutočnému ja. Inšpirovala k tomu, aby som žila život svojich snov, podľa vlastných predstáv. Priviedla k štúdiu tradičnej čínskej medicíny. Je toho veľa, za čo jej vďačím. A rada by som sa o túto vzácnu a liečivú silu delila s vami."

Čo so sebou?

- Pohodlné oblečenie

- Malý froté uterák (40x70cm)


Zdravie udržať či obnoviť sa dá len v súlade s prírodou. Tradičná čínska medicína sa stane vašou inšpiráciou i pomocníkom na vašej ceste k vitalite, sile a spokojnosti.


Tešíme sa na Vás.


Prihláste sa vopred na info @mojajoga.sk