SEBA VEDOMIE - Nové vnímanie seba /Sebeláska III/

V nedeľu 18. OKTÓBRA 2020, 14:00 - 19:30, cena 30 eur.

Milé ženy,


srdečne vás pozývam na ďalší zážitkový seminár v cykle SEBELÁSKA, s témou SEBA VEDOMIE - Nové vnímanie SEBA. (ako vždy - bez nutnosti čokoľvek absolvovať pred tým :))


Spojenie so sebou, so svojím vnútorným zdrojom sily. Keď vychádzam so svojho stredu, každý môj krok dáva zmysel. Môj život napĺňa vyšší zmysel, intuícia silnie a zázraky sa stávajú mojou neoddeliteľnou súčasťou. Až keď sa spojím sama so sebou, môžem sa stretnúť s ostatnými.

Ako sa prestať strácať vo vonkajšom svete a chaose? Precítime si otočenie svojej pozornosti do vnútra. Aké to je: BYŤ TU PRE SEBA ... Vyživiť sa, naplniť sa sebou samou.

Zistíš, ako umožniť obeti a vinníkovi vo svojom vnútri transformáciu na vedomého TVORCU.

Pocítiš.

Volá ťa stretnutie, kde sa srdce, brucho a hlava oslobodia do lásky...Čo zažiješ:

- bezpečný liečivý kruh

- uvoľňujúce a relaxačné techniky

- intuitívny tanec

- kruh dôvery

- vizualizácia

- riadená meditácia

- indiánsky rituál

- love waves (vlny lásky)

... a ako ma poznáte, tvorím veľa namieste, takže uvidíme :)

V každom prípade verím, že sa dotkneš sama seba, rozsvietiš sa a nabiješ energiou, ktorú máš vždy k dispozícii. Je tu len a len pre teba. Jednoducho preto, že SI.


Teším sa na vás v nedeľu 18.10..


Semináre prebiehajú počas celého roka, na rôzne témy. Je len na tebe, ktorá téma sa ťa dotkne ... a presne v ten moment si srdečne vítaná. Ak cítiš volanie, už si súčasťou. Cyklus SEBELÁSKA sa skladá zo 4 stretnutí. Nemusia na seba nadväzovať. Každé je slobodné, bez nutnosti čokoľvek predtým absolvovať a môžeš akokoľvek preskakovať.


Cyklus SEBELÁSKA:


I. ŽENSKÁ SILA - PRIJATIE

Žena vo svojej sile, otvorená sama sebe, prijatá vo svojej celistvosti, otvorená životu. Téma PRIJATIA ŽENSKEJ SILY zahŕňa hlboký ponor dovnútra, a nazretie aj do svojich temnejších stránok, veľkú úľavu a uvoľnenie. Plne uchopiť svoju silu do vlastných rúk je jednou z naj-oslobudzujúcejších vecí, ktorú si môžeš dopriať.


II. OČISTA

Na to, aby sme mohli na všetkých úrovniach pocítiť silu pravdivej OČISTY sa potrebujeme ponoriť hlboko dovnútra. Otvoríme minulosť, dotkneme sa starých zranení a bolesti, ktorá nebola v minulosti naozaj prežitá.

Necháme vedome zomrieť staré a nefunkčné. Všetko to, čo nám už doslúžilo a stále si to držíme, už len ako záťaž. Odbrzdíme ručnú brzdu a svoj odpor voči ŽIVOTU aby sme sa mohli dostať DO PRÚDU - do lásky.

Uchopíme si pocit ODĽAHČENIA a oslobodenia sa od záťaží, ktoré sme si na seba nabalili - sami dobrovoľne... Aby sme to prežili, aby to tak nebolelo, .... veľakrát sme ušli, zavreli srdce a odmietli cítiť to, čo bolo tak živé a intenzívne práve v tej chvíli. Opustíme systém obeť/vinník a naplníme sa VĎAČNOSŤOU.

TU A TERAZ

III. SEBA-VEDOMIE - Nové vnímanie seba4. VEDOMÉ SPOJENIE S KONREŇMI

Zakorenenie. Sila nášho rodu, obrovský nevyčerpateľný zdroj výživy, ukrytý v našich ľadvinách. Vedome sa napojíme na PRAsilu svojich predkov. Prevezmeme pokračovanie svojho rodu z vyššej perspektívy. To, čo preteká celým rozvetveným rodom a potrebuje plynúť ďalej je láska. A práve tej uvoľníme cestu a necháme ju pretekať všetkými smermi. Naprieč časom a priestorom...


Zmyslom stretnutí je zmena ukotvená vo svojom živote. Prijatie, očistenie, uvoľnenie, naplnenie sa svojím vlastným bytím, uvoľnenie sa do života.


Podľa konkrétnej témy a skupiny, ktorá sa stretne tu a teraz, budeme využívať rôzne techniky - meditačné, vizualizačné, relaxačné, pohybové, jogové, tanečné, tantrické, hravé, tvorivé, kineziologické, oshovky, rituály, intuitívne hry a všeličo iné.

Vždy vás čaká malé občerstvenie a bezpečný kruh žien, ktoré sa navzájom vyživujú a každá pracuje sama na sebe, dotýka sa svojho vnútorného sveta, čistí a transformuje svoj život na taký, po akom túži. Naplnený život v láske.
Maťa Doláková:


Tvorím ako terapeut a sprievodca v odblokoch - súvislostiach (sedenie, ktoré vedie k uvedomeniu a zmene skrytých postojov v podvedomí, pomocou svalového testu, regresu a rôznych techník).

Vediem hodiny jogy - zameranej na držanie tela, lunárne fázy, ozdravenie vnútorných orgánov a hlboké relaxácie. Sprevádzam ženské skupiny na ženských kruhoch a seminároch.


www.MojaJoga.sk

www.suvislosti.skPRINESTE SI: šatku na oči a dlhú sukňu.​ (ak nemáš dlhú sukňu, nevadí. Dones SA a niečo pohodlné si obleč)


Prihláste sa na info@mojajoga.sk