SEBELÁSKA - Ženská sila - PRIJATIE

December 9, 2019

V nedeľu 9. FEBRUÁRA 2020, 14:00 - 19:30, cena 30 eur.

 

 

 Milé ženy,

 

srdečne vás pozývam opäť na prvý zážitkový seminár v cykle SEBELÁSKA, s témou ŽENSKÁ SILA - PRIJATIE.

 

Žena vo svojej sile, otvorená sama sebe, prijatá vo svojej celistvosti, otvorená životu. Téma ženskej sily zahŕňa hlboký ponor dovnútra, a nazretie aj do svojich temnejších stránok, veľkú úľavu a uvoľnenie. Plne uchopiť svoju silu do vlastných rúk je jednou z naj-oslobudzujúcejších vecí, ktorú si môžeš dopriať.

 

Teším sa na vás v nedeľu 9.2. od 14:00-19:30 v centre Mojajoga.

 

Semináre budú prebiehať počas celého roka, vždy na inú tému. Je len na tebe, ktorá téma sa ťa dotkne ... a presne v ten moment si srdečne vítaná. Ak cítiš volanie, už si súčasťou. Cyklus SEBELÁSKA sa skladá zo 4 stretnutí. Nemusia na seba nadväzovať. Každé je slobodné, bez nutnosti čokoľvek predtým absolvovať.

 

 

CYKLUS SEBELÁSKA:

 

1. ŽENSKÁ SILA - PRIJATIE

 

2. OČISTA 

Na to, aby sme mohli na všetkých úrovniach pocítiť silu pravdivej OČISTY sa potrebujeme ponoriť hlboko dovnútra. Otvoríme minulosť, dotkneme sa starých zranení a bolesti, ktorá nebola v minulosti naozaj prežitá. 

Necháme vedome zomrieť staré a nefunkčné. Všetko to, čo nám už doslúžilo a stále si to držíme, už len ako záťaž.

Uchopíme si pocit ODĽAHČENIA a oslobodenia sa od záťaží, ktoré sme si na seba nabalili - sami dobrovoľne. Aby sme to prežili, aby to tak nebolelo, .... veľakrát sme ušli, zavreli srdce a odmietli cítiť to, čo bolo tak živé a intenzívne práve v tej chvíli.

Opustíme systém obeť/vinník a naplníme sa VĎAČNOSŤOU. 

TU A TERAZ.

 

3. SEBA-VEDOMIE - Nové vnímanie seba

 

4. VEDOMÉ SPOJENIE S KONREŇMI

 

Zmyslom stretnutí je zmena ukotvená vo svojom živote. Prijatie, očistenie, uvoľnenie, naplnenie sa svojím vlastným bytím, uvoľnenie sa do života.

 

Podľa konkrétnej témy a skupiny, ktorá sa stretne tu a teraz, budeme využívať rôzne techniky - meditačné, vizualizačné, relaxačné, pohybové, jogové, tanečné, tantrické, hravé, tvorivé, kineziologické, oshovky, rituály, intuitívne hry a všeličo iné.

Vždy vás čaká malé občerstvenie a bezpečný kruh žien, ktoré sa navzájom vyživujú a každá pracuje sama na sebe, dotýka sa svojho vnútorného sveta, čistí a transformuje svoj život na taký po akom túži. Naplnený život v láske.

 

 

Maťa Doláková:

 

Tvorím ako terapeut a sprievodca v odblokoch - súvislostiach (sedenie, ktoré vedie k uvedomeniu a zmene skrytých postojov v podvedomí, pomocou svalového testu, regresu a rôznych techník).

Vediem hodiny jogy - zameranej na držanie tela, lunárne fázy, ozdravenie vnútorných orgánov a hlboké relaxácie. Sprevádzam ženské skupiny na ženských kruhoch a seminároch.

 

www.MojaJoga.sk

www.suvislosti.sk

 

 

PRINESTE SI: šatku na oči a dlhú sukňu.​ (ak nemáš dlhú sukňu, nevadí. Dones SA a niečo pohodlné si obleč)

 

Prihláste sa na info@mojajoga.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now