Šamanizmus - Snívanie - workshop so SUE Jamieson - Moondragon (GB)

September 26, 2019

 

V utorok  26.11.2019 o 18:00-20:30

 

SNÍVANIE

Vedomé snívanie svojho života / Lucidné snívanie / Osobný, kolektívny aj posvätný sen / Ako nám môže snívanie pomôcť zlepšiť kvalitu života? Ako nám vedomý život môže pomôcť zlepšiť kvalitu nášho snívania?

 

Šamanizmus. Pojem opradený tajomnom, mýtmi a často aj mnohými predsudkami. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako môžu byť šamanské techniky a medicínske kruhy prospešné pre skvalitnenie každodenného života v modernej spoločnosti, príďte si vypočuť múdru európsku ženu, matku piatich detí a Medicínmanku Sue Jamieson-Moondragon.

 

Je nositeľkou učení Severoamerických Indiánov, Toltékov i Keltov a približuje ich jazykom, ktorému naša západná myseľ dokáže porozumieť. Bude zdieľať svoje 40 ročné skúsenosti sprevádzania ceremóniami a vedenia žiakov na ich osobnej ceste.

Príďte v utorok 26.11. do Centra Mojajoga - Partizánska 683/32, Poprad - západ (www.mojajoga.sk) na stretnutie so vzácnou hosťkou, skúsenou starešinkou na ceste bojovníka srdca Sue Moondragon, ktorá k nám prichádza z Veľkej Británie.


 Občerstvenie zabezpečené.

TRVANIE WORKSHOPU: 18:00 - 20:30 (3 hodiny)
CENA: 18 eur
PRIHLASOVANIE: brana.info@gmail.com

 

O LEKTORKE:


SUE MOONDRAGON (GB)
je moderná žena západu, inšpirovaná šamanskými tradíciami mnohých kultúr, matka piatich detí a mnohonásobná babička. Je inšpiratívna, vizionárska, ale zároveň veľmi praktická, uzemnená a navyše aj vtipná.

Pracuje s kombináciou prastarých indiánskych, toltéckych i keltských medicínskych tradícií a zahŕňa mnoho moderných vplyvov, relevantných pre dnešok. Sue sa riadi zásadou, že sila slúži ceste srdca. Prepája hlbokú mágiu, jemnú, no zároveň silnú medicínu a otvorenú srdečnosť, zdieľajúc šamanskú cestu prostredníctvom každodennosti. Dôraz kladie najmä na naše opätovné prepojenie sa so Zemou, svetom minerálov, rastlín, zvierat i ľudí a obnovenie schopnosti "vysnívať" si svoju každodennú realitu. Učí nás, ako byť v prítomnosti a počúvať a pozerať sa srdcom.

Sue má nadanie vyťahovať do vedomia to, čo spočíva v našich tieňoch - aby sme sa opäť mohli stať celistvými ľuďmi. Svoju prácu robí s humorom, bez zbytočných rozruchov a drámy, čo umožňuje rýchlu transformáciu. Prináša veľa vzácnych AHA! momentov a pestovanie hlbšej vnútornej lásky. Táto cesta nás prirodzene vedie do silnejšieho spojenia so Zemou a všetkými jej potomkami a prehlbuje náš vzájomný vzťah. Sue nám vie "kryť chrbát" a podporovať komunikáciu cez srdce, pokým si opäť spomenieme a objavíme umenie života v láske, kráse, radosti a hojnosti.

Prvýkrát sa stretla so šamanským učením v roku 1981.
V r. 1986 sa zaviazala učeniu Bojovníka Srdca na Šamanskej ceste.
V súčasnosti je Babičkou a Starešinkou s takmer 40-ročnými skúsenosťami. Viedla desiatky kempov, ceremónií a potných chyží v Británii, Európe a Amerike a má mnoho žiakov.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now